top of page

Serwis i naprawa iPhone

Wybierz swój model

iphone 5 serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 5

iphone 6 serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 6

iphone 6s plus serwis apple lodz bateria

iPhone 6s Plus

iphone 8 serwis naprawa apple lodz bater

iPhone 8

iphone 5s serwis apple lodz bateria szyb

iPhone 5s

iphone 6 plus serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 6 Plus

iphone 7 serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 7

iphone 8 plus serwis naprawa apple lodz

iPhone 8 Plus

iphone SE serwis apple lodz bateria szyb

iPhone SE

iphone 6s serwis apple lodz bateria szyb

iPhone 6s

iphone 7 plus serwis apple lodz bateria

iPhone 7 Plus

iphone X serwis naprawa apple lodz bater

iPhone X

iphone xr serwis naprawa apple lodz bate

iPhone XR

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

Dlaczego warto naprawić iPhone w FixMe Serwis Apple Łódź?

 • Z gwarancją do 12 miesięcy, otrzymujesz bezpieczeństwo i pewność skutecznej naprawy iPhone.

 • Szybka naprawa, dzięki której możesz odzyskać sprawny sprzęt nawet w ciągu kilku godzin.

 • Korzystamy również z części oryginalnych, co pozwoli Ci zachować niezmienioną jakość pracy urządzenia.

 • Dane na urządzeniu zostaną zachowane, dlatego nie musisz wykonywać kopii lub usuwać zawartości.

 • Przed serwisem sprawdzimy poprawność działania wszystkich funkcji i podzespołów, i jeśli będziemy mieć zastrzeżenia, dowiesz się o tym jeszcze przed naprawą co pozwoli Ci podjęć świadomą decyzję o jej opłacalności. 

 • Przed każdą naprawą otrzymujesz kosztorys i to Ty masz kontrolę nad tym w jakim zakresie działamy. Możesz mieć pewność, że nie zrobimy nic na co nie wyrazisz zgody.

 • Dokładnie wyczyścimy iPhone nie tylko z zewnątrz, ale i wnętrze, więc masz świadomość że nawet środek Twojego iPhone jest w idealnej kondycji.

 • Od modelu iPhone 6s wzwyż, wymienimy uszczelkę pod ekranem na nową, więc nie musisz się martwić o brak odporności na zachlapania.

 • Informacja o zakończeniu naprawy, sprawia że nie zastanawiasz się czy urządzenie jest już gotowe do odbioru.

 • Naprawy realizowane także w formie door to door, to możliwość która nie zmusza Cię do osobistej wizyty w serwisie.

 • Prosty i szybki proces gwarancji, podczas którego możemy wyeliminować problem nawet tego samego dnia, na podstawie samego numeru seryjnego urządzenia, dlatego nie musisz posiadać Faktury, Paragonu lub dokumentów serwisowych.

Przed naprawą iPhone

Przed przystąpieniem do naprawy, Twoje urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem prawidłowego działania wszystkich funkcji i podzespołów. Pozwoli to na dokładną ocenę kondycji iPhone'a i umożliwi Ci świadome podjęcie decyzji o dalszej naprawie, szczególnie gdyby konieczne były dodatkowe działania serwisowe.

Realizacja gwarancji

Jeśli po naprawie urządzenia, pojawiło się nieoczekiwane działanie funkcji lub podzespołów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zamówimy dla Ciebie bezpłatną usługę kurierską po odbiór urządzenia (iPhone, iPad lub MacBook) lub możesz je dostarczyć osobiście do jednego z naszych salonów serwisowych. Nie musisz posiadać, żadnego dokumentu potwierdzającego naprawę, rachunku lub faktury, ponieważ całą historię serwisową posiadamy w naszym systemie, wraz z informacją o czasie trwania gwarancji. Wszystkie zgłoszenia realizujemy w maksymalnie szybkim, możliwym terminie. Najczęściej urządzenie zostaje wysłane lub jest gotowe do odbioru w dniu dostarczenia.

W sytuacji gdy problem nie jest związany bezpośrednio z wykonaną naprawą lub nie masz pewności czy podlega gwarancji, koniecznie się z nami skontaktuj, to nic nie kosztuje, a pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. W sytuacji gdy nie możesz się do nas zgłosić osobiście, kurier nie będzie mógł odebrać od Ciebie urządzenia lub z jakiejkolwiek innej przyczyny nie możesz się w danej chwili rozstać z urządzeniem, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziemy mogli zrealizować weryfikację, nawet jeśli wypadnie już po okresie gwarancji.

bottom of page