Urządzenia iPad są doskonale dopracowane pod względem jakości wykonania, wykorzystanych podzespołów oraz komfortu pracy, to wszystko sprawia, że ich naprawa jest bardzo wymagająca i wymusza zachowanie najwyższej ostrożności oraz posiadanie odpowiednich umiejętności.

Doświadczenie, które posiadają oraz zdobywają każdego dnia Nasi serwisanci, pozwala na bieżąco dostosować się do wymagań konstrukcyjnych oraz spełniać najwyższe normy w celu przeprowadzania napraw zgodnie z najwyższymi standardami.

Wymiana pękniętej szybki, uszkodzonej obudowy czy niepoprawnie działających podzespołów, jest wykonana z dbałością o najmniejsze detale w celu pełnej satysfakcji z dalszego korzystania z urządzenia.

Przekonaj się jak rzeczy trudne, u Nas stają się dziecinnie proste.

Masz pytanie? Napisz do Nas.

Follow us on:

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Grey Instagram Icon

Kontakt:

    +48 787 787 622   | +48 787 787 059 

             Rumunska 1 | Piotrkowska 223

 

serwis@fixmelodz.pl

Rumunska 1,

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

Sobota  

10:00 - 14:00 

Piotrkowska 223

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

© Copyright 2020 FixMe®

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, MacBook, iMac, Mac, Apple, iPad mini, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro, Mac mini, iLife, iWork są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszelkie wykorzystane w celach informacyjnych na stronie znaki towarowe, nazwy lub logotypy należą do ich prawnych właścicieli.