top of page

Serwis i naprawa iPhone Łódź

  • Bezpłatna ekspertyza

  • Oryginalne i najwyższej jakości części

  • Opis stanu technicznego i kosztorys przed naprawą

  • Gwarancja do 12 miesięcy

  • Bezpłatny kurier przy odbiorze i po naprawie iPhone

serwis iphone łódź

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

Każdy model iPhone jest nam doskonale znany, dzięki opracowaniu autorskich metod naprawy wielu elementów oraz wymiany podzespołów możemy nie tylko skrócić czas naprawy iPhone do minimum, ale także zagwarantować doskonałą jakość wykorzystywanych części, co przekłada się na perfekcyjnie wykonaną usługę.

naprawa iphone

JAKOŚĆ CZĘŚCI

Jakość wykorzystywanych podzespołów jest dla nas priorytetem. Wszystkie części przechodzą szczegółową weryfikację, aby spełniały najwyższe wymogi i zapewniały niezmieniony komfort pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każde urządzenie zostało w maksymalnym stopniu przywrócone do pełnej sprawności i szczyciło się nienagannym wyglądem. 

ZBITA SZYBKA iPhone

Upadki telefonów zdarzają się każdemu i w najmniej odpowiednim momencie. Roztrzaskany ekran to nie koniec świata, a naprawa trwa dosłownie kilka chwil. Wymiana szybki jest bardzo delikatnym procesem, ale robimy to tak często, że stało się to naszą drugą naturą. Nie chodzilibyście z rozbitymi okularami prawda? Więc nie pozwólcie w ten sposób funkcjonować waszym urządzeniom. Wymiana szybki w FixMe serwis iPhone Łódź.

ZALANY iPhone

Podczas zalania iPhone może zostać trwale uszkodzony, najważniejsza jest szybka reakcja i podjęcie odpowiednich działań. Przede wszystkim nie należy uruchamiać, ani podłączać telefonu do źródła zasilania. Ciekawość jest ogromna, ale konsekwencję mogą być jeszcze większe i dodatkowo możecie przekreślić szansę na jakikolwiek ratunek. Przywracamy do życia 99% telefonów po zalaniu, dokładnie wiemy co robić. Naprawa po zalaniu w FixMe serwis iPhone Łódź.

WYMIANA BATERII iPhone

Ładowanie telefonu w każdej wolnej chwili zaczyna być denerwujące? Irytacja narasta kiedy kładąc się spać zastanawiasz się czy telefon z ustawionym budzikiem wytrzyma do rana? Może nie rozstajesz się już ze swoją ładowarką? Nie męcz się! Wymiana baterii w każdym modelu iPhone to najwyżej 30 minut. Poświęć ten czas dla swojego spokoju, a Twój telefon odzyska swoją energię. Wymiana baterii w FixMe serwis iPhone Łódź.

USZKODZONE PRZYCISKI
I ZŁĄCZA iPhone

Biorąc pod uwagę minimalistyczny design iPhona, odmówienie posłuszeństwa przez którykolwiek z przycisków potrafi doprowadzić do szaleństwa. Podobna sytuacja jest kiedy uświadamiamy sobie, że problem z ładowaniem telefonu nie leży po stronie kabla ani ładowarki. Potrafimy w maksymalnie szybkim czasie wyeliminować takie usterki i sprawić, że znowu usłyszysz muzykę w swoich słuchawkach. Wymiana przycisków i złącza ładowania w FixMe serwis iPhone Łódź.

WYMIANA OBUDOWY iPhone

Masz dość wyglądu obudowy swojego iPhone? Wgniecenia i zarysowania sprawiły że Twój telefon więcej czasu spędza w torbie i kieszeni niż cieszy ze swoich funkcji. Zdawałoby się niemożliwe, a jednak wymiana korpusu zdarza nam się równie często jak pozostałe uszkodzenia. Przywrócimy Twoje urządzenie do szczytowej formy. Do tego nie musisz rozstawać na długo ze swoim iPhone. Wymiana obudowy w FixMe serwis iPhone Łódź.

Poznaj ceny 

Serwis iPhone Łódź

Masz pytanie? Napisz do Nas.

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page