SERWIS INNY NIŻ WSZYSTKIE!

Proces serwisowy w FixMe to nie tylko naprawa! Na doskonale wykonaną usługę składa się wiele czynników, które są dla Nas niezmiernie ważne. Wybierając Nas otrzymujesz urządzenie przywrócone do pełnej sprawności, z zachowaniem niezmienionej jakości pracy. Dla zachowania najwyższej jakości wykonywanych napraw, przeprowadzamy selekcję części według najbardziej wygórowanych i restrykcyjnych szablonów, pozwala to uzyskać jakość dorównującą urządzeniom zjeżdżającym z taśm produkcyjnych.   

Nie zapominamy również o walorach wizualnych otrzymywanych urządzeń, które przed wydaniem poddawane są zabiegom czyszczącym przywracającym je praktycznie do stanu fabrycznego.

 

To Nasz standard, na który pracujemy każdego dnia!

PEŁEN WACHLARZ USŁUG.

iPhone
iPad
Mac
Apple Watch
Odzyskiwanie Danych
Skup Sprzętu
Zamów Naprawę
Rozwiń

Follow us on:

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Grey Instagram Icon

Kontakt:

    +48 787 787 622   | +48 787 787 059 

             Rumunska 1 | Piotrkowska 223

 

serwis@fixmelodz.pl

Rumunska 1,

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

Sobota  

10:00 - 14:00 

Piotrkowska 223

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

© Copyright 2020 FixMe®

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, MacBook, iMac, Mac, Apple, iPad mini, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro, Mac mini, iLife, iWork są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszelkie wykorzystane w celach informacyjnych na stronie znaki towarowe, nazwy lub logotypy należą do ich prawnych właścicieli.