top of page

Serwis i naprawa Mac Łódź

  • Bezpłatna ekspertyza

  • Oryginalne i najwyższej jakości części

  • Opis stanu technicznego i kosztorys przed naprawą

  • Gwarancja do 12 miesięcy

  • Bezpłatny kurier przy odbiorze i po naprawie Mac

serwis mac łódź
Rumuńska 1
Bezpłatny Parking przed lokalem
+48 787 787 622

Komputerów z logiem nadgryzionego jabłka w użytku, pod względem modeli i różnorodności konfiguracji jest co najmniej kilkadziesiąt. Znajomość konstrukcji oraz specyfiki pracy każdego z nich jest dla Nas priorytetem. Dzięki temu możemy z łatwością nie tylko wymienić uszkodzone podzespoły Mac, ale w wielu przypadkach zaproponować ich naprawę i jednocześnie zminimalizować koszty przywrócenia do pełnej sprawności. Naprawa w FixMe serwis Mac Łódź.

Serwis MacBook

Serwis i naprawa MacBook, MacBook Pro

Serwis Mac

Serwis i Naprawa Mac, Mac Pro

Serwis Mac Mini

Serwis i Naprawa Mac Mini

Serwis iMac

Serwis i Naprawa iMac

Obok wymiany stłuczonych szybek, uszkodzonych klawiatur oraz niepoprawnie działających dysków twardych, które są jednymi z najczęściej pojawiających się usterek, oferujemy również pełen zakres możliwych i przewidzianych modernizacji oraz konserwacji komputerów Mac.

Bardziej skomplikowane uszkodzenia, szczególnie te spowodowane zalaniem urządzenia płynami, są dla Nas idealną okazją do wykazania się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i zdolnościami Naszych serwisantów.

Naprawione urządzenie to nie koniec Naszej pracy. Każdy komputer Mac jest skrupulatnie czyszczony przy użyciu odpowiednio dobranych środków dla tak wymagających powierzchni.

Dzięki staranności wykonywanych napraw, każde urządzenie opuszcza nasz serwis nie tylko w pełni sprawne, ale również wyglądem nieodbiegające od nowego komputera Mac.
FixMe Mac Łódź.

Masz pytanie? Napisz do Nas.

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Odpowiemy niezwłocznie po zapoznaniu się z treścią. Miłego dnia.

bottom of page