iMac, MacBook, Mac czy Mac Mini?

Wszystkie!

Komputerów z logiem nadgryzionego jabłka w użytku, pod względem modeli i różnorodności konfiguracji jest co najmniej kilkadziesiąt. Znajomość konstrukcji oraz specyfiki pracy każdego z nich jest dla Nas priorytetem. Dzięki temu możemy z łatwością nie tylko wymienić uszkodzone podzespoły, ale w wielu przypadkach zaproponować ich naprawę i jednocześnie zminimalizować koszty przywrócenia do pełnej sprawności.

MacBook

Serwis i naprawa MacBook, MacBook Pro

Mac

Serwis i Naprawa Mac, Mac Pro

Mac Mini

Serwis i Naprawa Mac Mini

iMac

Serwis i Naprawa iMac

Obok wymiany stłuczonych szybek, uszkodzonych klawiatur oraz niepoprawnie działających dysków twardych, które są jednymi z najczęściej pojawiających się usterek, oferujemy również pełen zakres możliwych i przewidzianych modernizacji urządzeń.

Bardziej skomplikowane uszkodzenia, szczególnie te spowodowane zalaniem urządzenia płynami, są dla Nas idealną okazją do wykazania się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i zdolnościami Naszych serwisantów.

Naprawione urządzenie to nie koniec Naszej pracy. Każdy komputer jest skrupulatnie czyszczony przy użyciu odpowiednio dobranych środków dla tak wymagających powierzchni.

Dzięki staranności wykonywanych napraw, każde urządzenie opuszcza nasz serwis nie tylko w pełni sprawne, ale również wyglądem nieodbiegające od nowego Mac’a.

Masz pytanie? Napisz do Nas.

Dziękujemy za Twoją wiadomość. Odpowiemy niezwłocznie po zapoznaniu się z treścią. Miłego dnia.