iMac, MacBook, Mac czy Mac Mini?

Wszystkie!

Komputerów z logiem nadgryzionego jabłka w użytku, pod względem modeli i różnorodności konfiguracji jest co najmniej kilkadziesiąt. Znajomość konstrukcji oraz specyfiki pracy każdego z nich jest dla Nas priorytetem. Dzięki temu możemy z łatwością nie tylko wymienić uszkodzone podzespoły, ale w wielu przypadkach zaproponować ich naprawę i jednocześnie zminimalizować koszty przywrócenia do pełnej sprawności.

MacBook

Mac

Mac Mini

iMac

Obok wymiany stłuczonych szybek, uszkodzonych klawiatur oraz niepoprawnie działających dysków twardych, które są jednymi z najczęściej pojawiających się usterek, oferujemy również pełen zakres możliwych i przewidzianych modernizacji urządzeń.

Bardziej skomplikowane uszkodzenia, szczególnie te spowodowane zalaniem urządzenia płynami, są dla Nas idealną okazją do wykazania się zdobytą wiedzą, doświadczeniem i zdolnościami Naszych serwisantów.

Naprawione urządzenie to nie koniec Naszej pracy. Każdy komputer jest skrupulatnie czyszczony przy użyciu odpowiednio dobranych środków dla tak wymagających powierzchni.

Dzięki staranności wykonywanych napraw, każde urządzenie opuszcza nasz serwis nie tylko w pełni sprawne, ale również wyglądem nieodbiegające od nowego Mac’a.

Masz pytanie? Napisz do Nas.

Follow us on:

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Grey Instagram Icon

Kontakt:

    +48 787 787 622   | +48 787 787 059 

             Rumunska 1 | Piotrkowska 223

 

serwis@fixmelodz.pl

Rumunska 1,

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

Sobota  

10:00 - 14:00 

Piotrkowska 223

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

© Copyright 2020 FixMe®

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, MacBook, iMac, Mac, Apple, iPad mini, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro, Mac mini, iLife, iWork są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszelkie wykorzystane w celach informacyjnych na stronie znaki towarowe, nazwy lub logotypy należą do ich prawnych właścicieli.