Wybierz swój model iPhone

Naprawa i wymiana złącza ładowania

iphone 5 serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 5

iphone 6 serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 6

iphone 6s plus serwis apple lodz bateria

iPhone 6s Plus

iphone 8 serwis naprawa apple lodz bater

iPhone 8

iphone 5s serwis apple lodz bateria szyb

iPhone 5s

iphone 6 plus serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 6 Plus

iphone 7 serwis apple lodz bateria szybk

iPhone 7

iphone 8 plus serwis naprawa apple lodz

iPhone 8 Plus

iphone SE serwis apple lodz bateria szyb

iPhone SE

iphone 6s serwis apple lodz bateria szyb

iPhone 6s

iphone 7 plus serwis apple lodz bateria

iPhone 7 Plus

iphone X serwis naprawa apple lodz bater

iPhone X

iphone xr serwis naprawa apple lodz bate

iPhone XR

Piotrkowska 223

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 059

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

Złącze ładowania

 iPhone

Twój iPhone nie zawsze reaguje na podłączenie do ładowarki, lub musisz poruszać przewodem, aby rozpoczęło się ładowanie? Słuchawki na złączu lightning nie działają prawidłowo? Wskaźnik baterii sugeruje rozpoczęcie procesu ładowania, natomiast poziom naładowania się nie zmienia lub procenty same uciekają? iPhone nie jest widoczny po podłączeniu go do komputera?

 

Powyższe objawy są powodem uszkodzenia lub zużycia złącza ładowania.

Objawy

 • Brak reakcji na podłączenie do ładowarki

 • Ładowanie rozpoczyna się dopiero po poruszaniu końcówką przewodu

 • iPhone sygnalizuje rozpoczęcie ładowania, ale ilość procentów się nie zmienia

 • Komputer nie widzi iPhone po jego podłączeniu

 • Słuchawki w złączu lightning nie działają

Przed naprawą

Przed przystąpieniem do naprawy, Twoje urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem prawidłowego działania wszystkich funkcji i podzespołów. Pozwoli to na dokładną ocenę kondycji iPhone'a i umożliwi Ci świadome podjęcie decyzji o dalszej naprawie, szczególnie gdyby konieczne były dodatkowe działania serwisowe.

Wymiana złącza ładowania 

iPhone

Złącze ładowania jest elementem podlegającym eksploatacji i zużyciu, co po pewnym czasie może objawiać się nieprawidłową pracą w różnym zakresie. Najczęściej problem pojawia się już przy podłączeniu przewodu, co często nie skutkuje rozpoczęciem procesu ładowania. Konieczne jest poruszanie końcówką w złączu ładowania lub ułożenie jej w odpowiedniej pozycji. Równie często po podłączeniu przewodu do złącza ładowania, powoduje, że iPhone sygnalizuje rozpoczęcie ładowania, natomiast ilość procentów się nie zwiększa.

Dalsze użytkowanie przy takich objawach, zwykle kończy się pogłębieniem problemu lub pojawieniem się dodatkowych uszkodzeń.

 

Bardzo często istnieje szansa naprawy, co pozwala na zachowanie fabrycznej części i przywrócenie prawidłowej pracy. Po przeprowadzonej naprawie, wykonujemy dodatkowe testy, aby mieć pewność, że nadal bezpiecznie możesz ładować swoje urządzenie. 

Po wymianie lub naprawie złącza ładowania, bardzo ważne jest korzystanie z oryginalnych lub certyfikowanych przewodów. Należy również wymienić przewody, które posiadają uszkodzenia konstrukcji, w postaci przetarć lub pęknięć. Odradzamy ładowanie iPhone’a w aucie poprzez złącze zapalniczki, co często powoduje uszkodzenie złącza ładowania, baterii oraz płyty głównej.

Dlaczego warto wymienić

złącze ładownia iPhone'a w

FixMe?

 • Do 12 Miesięcy Gwarancji.

 • Urządzenie gotowe do odbioru nawet w ciągu 2 godzin.

 • Zachowujesz pełną sprawność urządzenia.

 • Dane na urządzeniu zostaną zachowane.

 • Wykonamy bezpłatny test poprawności procesu ładowania oraz na życzenie pełną diagnostykę urządzenia.

 • Dokładnie wyczyścimy wnętrze iPhone'a.

 • Od modelu iPhone 6s wzwyż, wymienimy uszczelkę pod ekranem na nową.

 • Po wyczyszczeniu urządzenia z zewnątrz i przygotowaniu do wydania, poinformujemy Cię o możliwości odbioru.

Realizacja gwarancji

Jeśli po naprawie urządzenia, pojawiło się nieoczekiwane działanie funkcji lub podzespołów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zamówimy dla Ciebie bezpłatną usługę kurierską po odbiór urządzenia (iPhone, iPad lub MacBook) lub możesz je dostarczyć osobiście do jednego z naszych salonów serwisowych. Nie musisz posiadać, żadnego dokumentu potwierdzającego naprawę, rachunku lub faktury, ponieważ całą historię serwisową posiadamy w naszym systemie, wraz z informacją o czasie trwania gwarancji. Wszystkie zgłoszenia realizujemy w maksymalnie szybkim, możliwym terminie. Najczęściej urządzenie zostaje wysłane lub jest gotowe do odbioru w dniu dostarczenia.

W sytuacji gdy problem nie jest związany bezpośrednio z wykonaną naprawą lub nie masz pewności czy podlega gwarancji, koniecznie się z nami skontaktuj, to nic nie kosztuje, a pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. W sytuacji gdy nie możesz się do nas zgłosić osobiście, kurier nie będzie mógł odebrać od Ciebie urządzenia lub z jakiejkolwiek innej przyczyny nie możesz się w danej chwili rozstać z urządzeniem, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziemy mogli zrealizować weryfikację, nawet jeśli wypadnie już po okresie gwarancji.