top of page

Apple Watch
Wymiana Szybki

Twój Apple Watch znów może wyglądać jak nowy!

  • Masz dość widoku pękniętej szybki na ekranie? Teraz możemy to zmienić.

kisspng-apple-watch-series-2-apple-watch-series-3-apple-wa-smart-apple-watch-sports-watch-
  • Obawiasz się widocznych śladów naprawy? Nie ma szans! Wypracowane metody wymiany szybki oraz otwierania Apple Watch, to proces nie generujący dodatkowych uszkodzeń.

Promocja!

Teraz Taniej!

  • Czy po wymianie szybki, ekran się rozkleja? Nie odnotowaliśmy do tej pory żadnego takiego zgłoszenia. Gwarancja na naprawę to spokój w dalszym użytkowaniu.

Nie czekaj!

Czas

Przeważnie do 7 dni roboczych

Realizacja

Dokładna i skuteczna naprawa 

Gwarancja satysfakcji

Prawidłowo działające urządzenie, to pewne zadowolenie z naprawy

6

Dłuższa gwarancja!

To bezpieczeństwo naprawy.

100%

Pozytywnych opinii. 

I wiesz, że nie ma ryzyka.

0

Tyle reklamacji przyjęliśmy

Piotrkowska 223

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 059

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

Co o nas mówią

google ocena opinie polecenia fixme lodz serwis apple iphone ipad mac macbook naprawa rumunska piotrkowska

Wymiana szybki
Apple Watch

Uszkodzona szybka w urządzeniu Apple Watch to jeszcze nie koniec świata. Dzięki wymianie szybki, Twój Apple Watch odzyska doskonały wygląd ekranu i nadal może działać prawidłowo. Teraz nie musisz decydować się na kosztowną wymianę całego wyświetlacza, ponieważ w momencie gdy wyświetlany obraz jest bez zastrzeżeń, wystarczy wymiana samej szybki. Szybka jest zintegrowanym elementem wyświetlacza i jej odseparowanie, wymaga doświadczenia i wprawy, dlatego tak mało serwisów świadczy tą usługę. Poprawnie zrealizowany proces rozklejania, pozwala na wykonanie praktycznie niezauważalnej naprawy i przywrócenie ekranu do stanu jak po wyjęciu z pudełka*.
 
Wymiany szybki jest takim samym procesem jak przy fabrycznym montażu. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych podzespołów, masz gwarancję, że otrzymasz po naprawie sprzęt który będzie działał bez zarzutu. 

*Głębokie uszkodzenia szybki oraz ubytki w szkle, mogą pozostawić widoczne drobne rysy i defekty w warstwie znajdującej się bezpośrednio pod szybką. Nie mają one wpływu na prawidłowe funkcjonowanie urządzenia.

Przed naprawą

Przed przystąpieniem do naprawy, Twoje urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem prawidłowego działania wszystkich funkcji i podzespołów. Pozwoli to na dokładną ocenę kondycji Apple Watch i umożliwi Ci świadome podjęcie decyzji o dalszej naprawie, szczególnie gdyby konieczne były dodatkowe działania serwisowe.

Dlaczego warto wymienić Szybkę w Apple Watch 
w FixMe
Serwis Apple?

  • 6 Miesięcy Gwarancji. Długie i bezpieczne użytkowanie.

  • Naprawa z wykorzystaniem nowych podzespołów. Otrzymujesz nową, szybkę, która nie odbiega jakością od fabrycznej części.

  • Nie musisz wymieniać całego ekranu, co pozwoli znacznie obniżyć koszt naprawy.

  • Wykonamy testy obciążeniowe, które potwierdzą poprawność wykonanej naprawy.

  • Dokładnie wyczyścimy wnętrze urządzenia. Nie tylko z zewnątrz Twój Apple Watch będzie wyglądał znakomicie.

  • Sprawdzone metody klejenia. Dzięki czemu Apple Watch będzie spasowany idealnie.

  • Po wyczyszczeniu urządzenia z zewnątrz i przygotowaniu do wydania, poinformujemy Cię o możliwości odbioru. Nie musisz się z nami kontaktować, my o to zadbamy.

Realizacja gwarancji

Jeśli po naprawie urządzenia, pojawiło się nieoczekiwane działanie funkcji lub podzespołów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zamówimy dla Ciebie bezpłatną usługę kurierską po odbiór urządzenia (iPhone, iPad, MacBook lub Apple Watch) lub możesz je dostarczyć osobiście do jednego z naszych salonów serwisowych. Nie musisz posiadać, żadnego dokumentu potwierdzającego naprawę, rachunku lub faktury, ponieważ całą historię serwisową posiadamy w naszym systemie, wraz z informacją o czasie trwania gwarancji. Wszystkie zgłoszenia realizujemy w maksymalnie szybkim, możliwym terminie. Najczęściej urządzenie zostaje wysłane lub jest gotowe do odbioru w dniu dostarczenia.

W sytuacji gdy problem nie jest związany bezpośrednio z wykonaną naprawą lub nie masz pewności czy podlega gwarancji, koniecznie się z nami skontaktuj, to nic nie kosztuje, a pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. W sytuacji gdy nie możesz się do nas zgłosić osobiście, kurier nie będzie mógł odebrać od Ciebie urządzenia lub z jakiejkolwiek innej przyczyny nie możesz się w danej chwili rozstać z urządzeniem, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziemy mogli zrealizować weryfikację, nawet jeśli wypadnie już po okresie gwarancji.

Naprawiaj skutecznie

Wymień szybkę w Apple Watch

Rezerwuj naprawę w najlepszej cenie! 

Dzięki bezpłatnej rezerwacji masz gwarancję, że usługa zostanie wykonana w podanej kwocie. Zostaw nam kontakt do siebie i pozwól żebyśmy zajęli się resztą.

 

Ceny w formularzu dotyczą wymiany szybki przy w pełni sprawnym wyświetlaczu oraz braku defektów (rozlań, przebarwień, zaciemnień) i sprawnej funkcji dotyku. W pozostałym przypadku cena może ulec zmianie.

Podane na stronie ceny, są cenami brutto PLN. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Promocje nie łączą się.

bottom of page