top of page

Wymiana baterii w iPhone - Większa pojemność!

Bateria o większej pojemności, da Ci jeszcze więcej czasu na korzystanie z Twojego iPhone!

 • Masz dość, że iPhone nie wytrzymuje do wieczora? Teraz możemy to zmienić.

 • Obawiasz się krótkiej gwarancji? Na wymianę baterii otrzymasz 12 miesięcy gwarancji!

 • Podobno baterie puchną? Gwarancja daje Ci pewność, że z naszymi bateriami tak się nie stanie.

Nie czekaj!

wymiana baterii iphone łódź

Czas

Wymiana nawet w 2 godziny

Realizacja

Dokładna i skuteczna naprawa 

Gwarancja satysfakcji

Prawidłowo działające urządzenie, to pewne zadowolenie z naprawy

12

Dłuższa gwarancja!

To bezpieczeństwo naprawy.

100%

Pozytywnych opinii. 

I wiesz, że nie ma ryzyka.

0

Tyle reklamacji przyjęliśmy

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

Co o nas mówią

google ocena opinie polecenia fixme lodz serwis apple iphone ipad mac macbook naprawa rumunska piotrkowska

Wymiana baterii w iPhone

Jedną z najczęstszych rzeczy na którą narzekają chyba wszyscy posiadacze urządzeń iPhone to słaba bateria, co wpływa na krótki czas pracy. Co jeśli powiemy Ci, że mamy na to idealne rozwiązanie? Wprowadziliśmy do oferty baterie o zwiększonej o 20% pojemności, z ogniwami kobaltowymi, które pozwolą na dłuższa pracę Twojego urządzenia. Wykorzystany rodzaj ogniw pozwala uzyskać nawet 600 cykli ładowania, przy niezauważalnym spadku wydajności, a także gwarantuje, że bateria nie spuchnie.
 
Otrzymujesz bezpieczne ogniwo z pojemnością do 120% w stosunku do fabrycznej baterii, z zachowaniem wszystkich funkcji* i 12 miesięczną gwarancją! 
*Za wyjątkiem modeli które wyświetlają komunikat po wymianie baterii poza serwisem gwarancyjnym. Modele od iPhone Xs wzwyż.

Przed naprawą

Przed przystąpieniem do naprawy, Twoje urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem prawidłowego działania wszystkich funkcji i podzespołów. Pozwoli to na dokładną ocenę kondycji iPhone i umożliwi Ci świadome podjęcie decyzji o dalszej naprawie, szczególnie gdyby konieczne były dodatkowe działania serwisowe.

Dlaczego warto wymienić baterię na pojemniejszą 
w FixMe
Serwis Apple?

 • 12 Miesięcy Gwarancji. Długie i bezpieczne użytkowanie.

 • Naprawa z wykorzystaniem nowych podzespołów. Otrzymujesz nową, nieregenerowaną baterie.

 • Dane na urządzeniu zostaną zachowane.

 • Nawet 600 cykli ładowania, to dłuższa żywotność i bezawaryjność.

 • Wykonamy testy obciążeniowe, które potwierdzą poprawność wykonanej naprawy.

 • Dokładnie wyczyścimy wnętrze iPhone. Nie tylko z zewnątrz Twój iPhone będzie wyglądał znakomicie.

 • Wymienimy fabryczną uszczelkę pod ekranem na nową. Dzięki czemu iPhone będzie spasowany idealnie.

 • Po wyczyszczeniu urządzenia z zewnątrz i przygotowaniu do wydania, poinformujemy Cię o możliwości odbioru. Nie przegapisz informacji o możliwości odbioru.

Realizacja gwarancji

Jeśli po naprawie urządzenia, pojawiło się nieoczekiwane działanie funkcji lub podzespołów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zamówimy dla Ciebie bezpłatną usługę kurierską po odbiór urządzenia (iPhone, iPad lub MacBook) lub możesz je dostarczyć osobiście do jednego z naszych salonów serwisowych. Nie musisz posiadać, żadnego dokumentu potwierdzającego naprawę, rachunku lub faktury, ponieważ całą historię serwisową posiadamy w naszym systemie, wraz z informacją o czasie trwania gwarancji. Wszystkie zgłoszenia realizujemy w maksymalnie szybkim, możliwym terminie. Najczęściej urządzenie zostaje wysłane lub jest gotowe do odbioru w dniu dostarczenia.

W sytuacji gdy problem nie jest związany bezpośrednio z wykonaną naprawą lub nie masz pewności czy podlega gwarancji, koniecznie się z nami skontaktuj, to nic nie kosztuje, a pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. W sytuacji gdy nie możesz się do nas zgłosić osobiście, kurier nie będzie mógł odebrać od Ciebie urządzenia lub z jakiejkolwiek innej przyczyny nie możesz się w danej chwili rozstać z urządzeniem, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziemy mogli zrealizować weryfikację, nawet jeśli wypadnie już po okresie gwarancji.

Naprawiaj skutecznie

Większa
pojemność!

do120%

Rezerwuj naprawę w najlepszej cenie! 

Dzięki bezpłatnej rezerwacji masz gwarancję, że usługa zostanie wykonana w podanej kwocie. Zostaw nam kontakt do siebie i pozwól żebyśmy zajęli się resztą.

Podane na stronie ceny, są cenami brutto PLN. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Promocje nie łączą się.

bottom of page