top of page

Wymiana szybki

iPhone 6

PROMOCJA

Gwarancja:

12 miesięcy

Czas naprawy:

2 Godziny

Cena:

-

Co myślisz o tej usłudze?

iphone 6 zbita szybka uszkodzona wymiana naprawa serwis apple fixme lodz

Piotrkowska 223

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 059

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

Zarezerwuj bezpłatnie termin naprawy

Odwołaj lub zmień termin bez konsekwencji

Zamów bezpłatny odbiór przez Kuriera

Skontaktujemy się z Tobą po zgłoszeniu

Zbita szybka

iPhone 6

Na ekranie Twojego iPhone’a pojawiły się pęknięcia lub pajęczynka? Dotyk na całej powierzchni działa prawidłowo? Wyświetlacz nie posiada przebarwień, a widoczny obraz jest bez zastrzeżeń?

 

W takiej sytuacji nie ma konieczności wymiany całego ekranu z wyświetlaczem i do przywrócenia idealnego wyglądu wystarczy wymiana samej szybki z zachowaniem oryginalnego wyświetlacza. Takie rozwiązanie gwarantuje niezmienioną jakość wyświetlanego obrazu oraz reakcji na dotyk. Dodatkowo przy wykorzystaniu szybki takiej samej grubości, masz pewność, że ekran w Twoim iPhone będzie równie wytrzymały jak przed upadkiem. W celu zwiększenia ochrony przed ponownym uszkodzeniem, przy każdej wymianie szybki, otrzymujesz bezpłatne szkło hartowane*

*W zależności od dostępności do danego modelu.

Zbita szybka to jeden z najczęstszych efektów upadku lub uderzenia urządzenia. W przypadku zauważenia pęknięć na ekranie iPhone’a, nie należy zwlekać z naprawą, ze względu na osłabienie konstrukcji i zwiększoną podatność na pogłębienie uszkodzenia. Dalsze użytkowanie może doprowadzić do uszkodzenia wyświetlacza i w takich przypadkach wymiana samej szybki nie jest już możliwa. Również w sytuacji, gdy na ekranie obraz wyświetlany jest prawidłowo, ale występują problemy z reakcją na dotyk, konieczna jest wymiana całego ekranu i nie ma możliwości wymiany uszkodzonej szybki.

Przed naprawą

Przed przystąpieniem do naprawy, Twoje urządzenie zostanie sprawdzone pod kątem prawidłowego działania wszystkich funkcji i podzespołów. Pozwoli to na dokładną ocenę kondycji iPhone'a i umożliwi Ci świadome podjęcie decyzji o dalszej naprawie, szczególnie gdyby konieczne były dodatkowe działania serwisowe.

Wymiana szybki iPhone 6

Sprawdzimy poprawność działania wyświetlacza który odpowiada nie tylko za widziany obraz, ale również za funkcję dotyku. Prawidłowa reakcja na dotyk oraz prawidłowe wyświetlanie obrazu, kwalifikuje ekran do wymiany uszkodzonej szybki.

 

Podczas naprawy zachowujemy oryginalny wyświetlacz, co daje gwarancję, że po wymianie zbitej szybki, Twój iPhone zachowa fabryczną jakość i komfort użytkowania.

Dlaczego warto wymienić uszkodzoną szybkę iPhone'a 6

w FixMe?

  • 6 Miesięcy Gwarancji.

  • Zachowujesz fabryczną jakość.

  • Dane na urządzeniu zostaną zachowane.

  • Przycisk Home, nie będzie zapadnięty oraz nie będzie wystawał ponad szybkę.

  • Podczas wymiany szybki, zostanie wymieniona maskownica górnego głośnika. Jeśli pojawiały się problemy ze słyszeniem rozmówcy podczas połączeń, to po wymianie pękniętej szybki, wszystko wróci do normy.

  • Dokładnie wyczyścimy wnętrze iPhone'a.

  • Od modelu iPhone 6s wzwyż, wymienimy uszczelkę pod ekranem na nową.

  • Otrzymasz bezpłatne szkło hartowane (zależy od dostępności)

  • Po wyczyszczeniu urządzenia z zewnątrz i przygotowaniu do wydania, poinformujemy Cię o możliwości odbioru.

Realizacja gwarancji

Jeśli po naprawie urządzenia, pojawiło się nieoczekiwane działanie funkcji lub podzespołów, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Zamówimy dla Ciebie bezpłatną usługę kurierską po odbiór urządzenia (iPhone, iPad lub MacBook) lub możesz je dostarczyć osobiście do jednego z naszych salonów serwisowych. Nie musisz posiadać, żadnego dokumentu potwierdzającego naprawę, rachunku lub faktury, ponieważ całą historię serwisową posiadamy w naszym systemie, wraz z informacją o czasie trwania gwarancji. Wszystkie zgłoszenia realizujemy w maksymalnie szybkim, możliwym terminie. Najczęściej urządzenie zostaje wysłane lub jest gotowe do odbioru w dniu dostarczenia.

W sytuacji gdy problem nie jest związany bezpośrednio z wykonaną naprawą lub nie masz pewności czy podlega gwarancji, koniecznie się z nami skontaktuj, to nic nie kosztuje, a pozwoli rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Nie czekaj do ostatniej chwili. W sytuacji gdy nie możesz się do nas zgłosić osobiście, kurier nie będzie mógł odebrać od Ciebie urządzenia lub z jakiejkolwiek innej przyczyny nie możesz się w danej chwili rozstać z urządzeniem, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym będziemy mogli zrealizować weryfikację, nawet jeśli wypadnie już po okresie gwarancji.

Najczęściej wybierane naprawy iPhone 6

iphone 6 wymiana szybki zbita szybka naprawa serwis apple fixme lodz łódź

iPhone 6

Wymiana

Szybki

iphone 6 wymiana baterii naprawa serwis apple fixme lodz łódź

iPhone 6

Wymiana Baterii

iphone 6 wymiana wyświetlacza wyswietlacz ekran naprawa serwis apple fixme lodz łódź

iPhone 6

Wymiana

Wyświetlacza

iphone 6 wymiana złącza ładowania zlacze nie laduje ładuje naprawa serwis apple fixme lodz łódź

iPhone 6

Wymiana Złącza

Ładowania

Indywidualna wycena

Nie wiesz jakiej naprawy będzie wymagał Twój iPhone? Urządzenie zostało zalane lub nie ma reakcji? Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, co się dzieje z Twoim iPhonem. Wyjaśnimy dokładnie co możemy zrobić, aby przywrócić Twoje urządzenie do pełnej sprawności.

Piotrkowska 223

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 059

Rumuńska 1

Bezpłatny Parking przed lokalem

+48 787 787 622

bottom of page