Konferencja Apple 12/09/2018 Gather Round.


Już dzisiaj dowiemy się czym zaskoczy nas firma z Cupertino. O godzinie 19:00 rozpocznie się konferencja pod nazwą "Gather Round" w Steve Jobs Theater.

Pewnym jest, to że na imprezie zostanie zaprezentowany nowy iPhone będący następcą modelu X. Plotki krążące w internecie od dłuższego czasu, również u źródeł gdzie często się potwierdzały, wskazują na pojawienie się nawet 3 nowych urządzeń iPhone. Jeden z modeli ma być ulepszoną wersją obecnego modelu X, natomiast kolejne dwa jego większymi wariantami z ekranami o przekątnej 6,5 cala oraz 6,1 cala w kilku wariatach kolorystycznych.

Kierując się również zapewnieniami Apple, które na swojej zeszłorocznej konferencji przedstawiło matę ładującą AirPower oraz informacją o planowanej premierze na rok 2018, jest ogromna szansa, że to właśnie w dniu dzisiejszym będziemy mogli zobaczyć jej możliwości.

Kolejną ciekawostką, może okazać się nowy model iPada Pro ze zmniejszonymi ramkami oraz możliwą funkcją FaceID.

Wiele informacji wskazuję również na to, że Apple miało pracować w ostatnim czasie nad nowymi komputerami z serii Mac Mini oraz MacBook Air, a także Apple Watch 4, na których prezentację bardzo liczymy. Wszystkie ciekawostki są niestety jedynie domysłami i jak zawsze jesteśmy trzymani w napięciu i niewiedzy aż do rozpoczęcia konferencji.

Szykuje się bardzo ekscytujące wydarzenie, które jest napędzane sporymi oczekiwaniami ze strony użytkowników.

Widzimy się o 19:00 [LINK]

Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów

Follow us on:

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • Grey Instagram Icon

Kontakt:

    +48 787 787 622   | +48 787 787 059 

             Rumunska 1 | Piotrkowska 223

 

serwis@fixmelodz.pl

Rumunska 1,

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

Sobota  

10:00 - 14:00 

Piotrkowska 223

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek  

10:00 - 18:00

© Copyright 2020 FixMe®

Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, MacBook, iMac, Mac, Apple, iPad mini, iPad Air, MacBook Air, MacBook Pro, Mac Pro, Mac mini, iLife, iWork są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zastrzeżonymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wszelkie wykorzystane w celach informacyjnych na stronie znaki towarowe, nazwy lub logotypy należą do ich prawnych właścicieli.