top of page

6 najciekawszych funkcji w iOS 16! 

Aktualizacja systemu do wersji iOS 16, wprowadziła ciekawe zmiany i nowe funkcje, a poniżej przedstawimy kilka, które pozwalają jeszcze bardziej dostosować iPhone'a do swoich potrzeb.


Haptyczne wibracje klawiatury – Ustawienia>Dźwięk i Haptyka>Czucie klawiatury – od teraz pisanie na iPhone będzie bardziej "pełne", dzięki wibracji, która pojawi się przy każdym kliknięciu.


Edytowanie wiadomości iMessage – Kliknij i przytrzymaj na wysłanej wiadomości, a następnie wybierz „Edytuj” - nie ma potrzeby pisania wiadomości ponownie, teraz można łatwo poprawić już wysłaną.


Usuwanie wiadomości iMessage - Kliknij i przytrzymaj na wysłanej wiadomości, a następnie wybierz „Cofnij wysyłanie” - pomylony odbiorca lub treść wiadomości to już nie problem, ponieważ przez 2 minuty od wysyłki wiadomości, można ją cofnąć i automatycznie usunąć również u odbiorcy.


Blokowanie ekranu podczas połączeń – Ustawienia>Dostępność>Dotyk>Nie kończ połączeń po zablokowaniu – od teraz możesz swobodnie blokować ekran podczas rozmowy bez obawy o jej rozłączenie.


Widoczny procent naładowania baterii – Ustawienia>Bateria>Procent baterii – i znowu wiesz ile procent baterii zostało bez rozwijania dodatkowego menu.


Ekran blokady i widgety – Kliknij i przytrzymaj palcem na ekranie blokady, a następnie wybierz opcję „Edytuj” - możesz zmienić widoczny ekran, styl wyświetlanej godziny oraz dodać skróty do aplikacji.


Korzystacie z innych funkcji, które pojawiły się w iOS 16? Dajcie znać w komentarzu.Comments


Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page