top of page

Najnowsze akcesoria dla iPhone w FixMe!

Nasz numer 1 wśród przewodów Lightning. Przewód Syncwire Unbreakcable z certyfikatem Apple oraz wzmocnioną konstrukcją, to bezpieczne i pewne rozwiązanie na długi czas. Nareszcie możesz nie martwić się zakupem nowego przewodu do ładowania swojego iPhone przez co najmniej 24 miesiące! Jesteśmy tak pewni tego przewodu, że używamy go na codzień w naszym serwisie.


Przewód Lightning iPhone
Przewód Lightning iPhone

 

Szkło hartowane pokrywające cały ekran z doskonałą powłoką oleofobową, która ogranicza ślady pozostające na ekranie w trakcie użytkowania, takie jak zanieczyszczenia lub odciski palców. Długo szukaliśmy szkła które spełniałoby nasze oczekiwania, ponieważ zawsze nam czegoś brakowało. Teraz już wiemy czego! Doskonała ochrona ekranu iPhone to jedno, ale dodatek w postaci dodatkowej ochrony głośnika rozmów to zupełnie inna liga! Pozwala ograniczyć występowanie jednej z najczęstszych usterek eksploatacyjnych, czyli problemów ze słyszalnością rozmówcy podczas połączeń. Zanieczyszczona i niedrożna maskownica głośnika rozmów to bardzo częsta przyczyna wizyt w naszym serwisie. Teraz możesz chronić swojego iPhone jeszcze lepiej ze szkłem SmartDevil Glass.Szkło hartowane iPhone z osłoną głośnika
Szkło hartowane iPhone z osłoną głośnika

 

Obudowa Spigen Liquid Crystal dla iPhone, to zabezpieczenie które zapewni Twojemu urządzeniu odpowiednią ochronę popularnego producenta, jednocześnie nie ukrywając walorów estetycznych. Odpowiednia grubość i elastyczność powoduje pochłanianie wibracji przy upadkach. Idealnie dopasowany rozmiar ochroni wystające elementy, takie jak wyspa aparatów i ekran, dzięki czemu bez obaw o zarysowania możesz odkładać swojego iPhone obudową lub ekranem do dołu.


obudowa iPhone Spigen
obudowa iPhone Spigen

 

Ładowarka magnetyczna Hi5 z funkcją szybkiego ładowania 15W dla urządzeń iPhone 12 i 13. Ładowarka indukcyjna ze złączem USB-C, umożliwia ładowanie w etui i jest idealną alternatywą dla oryginalnego odpowiednika Apple.


Ładowarka indukcyjna magnetyczna iPhone
Ładowarka indukcyjna magnetyczna iPhone


Wszystkie te i inne akcesoria są dostępne w naszych salonach serwisowych https://www.fixme.com.pl/kontaktComments


Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page