top of page

iOS 12 gotowy do pobrania o 19:00!


 

Od Konferencji na której Apple zaprezentowało system iOS 12 minęły 3 miesiące. Doczekaliśmy się daty premiery nowej aktualizacji, która przypada na godzinę 19:00, 17.09.2018. Czeka nas sporo nowości, ale przede wszystkim poprawa wydajności pracy urządzeń i tutaj należy podkreślić, że nie zostały pominięte starsze modele takie jak iPhone 5s i iPad Air.

Jakie zmiany przyniesie iOS 12?

Tak jak już wspomnieliśmy, najważniejszym aspektem, którym chwali się Apple jest poprawa wydajności wszystkich urządzeń kompatybilnych z nowym systemem. Nie da się ukryć, że od pojawienia się aktualizacji iOS w wersji 10, wielu użytkowników doświadczyło spadku wydajności urządzeń i nie kryło swojego rozczarowania. Najczęściej pod tym względem wypowiadali się posiadacze modeli 5s, 6 oraz 6s. iOS oznaczony numerem 11, niestety również nie przyniósł większych zmian w tym zakresie.

iOS 12 ma poprawić pracę urządzeń między innymi w zakresie płynności działania animacji, dostępu do otwartych aplikacji kiedy wykorzystujemy kilka na raz, dostępu do klawiatury oraz jej responsywności, a także szybszą reakcję na otwarcie aplikacji Aparat.

Istotne zmiany w Aplikacjach.

FaceTime - Grupowe połączenie pozwalające na jednoczesną rozmowę nawet 32 osób. Możliwość dołączenia do rozmowy w trakcie jej trwania oraz funkcja Focus View umieszczająca na pierwszym planie osobę która wypowiada się w danej chwili.

Wiadomości - Dodanie narzędzia pozwalającego na tworzenie własnych Memoji. Dłuższe 30 sekundowe klipy Animoji oraz zmieniony pasek aplikacji zajmujący mniej miejsca.

Narzędzie czas przed ekranem - Pozwoli na kontrolę czasu spędzanego przed ekranem urządzenia w aplikacjach lub podczas korzystania z internetu i umożliwi jego ograniczenie np dzieciom.

Powiadomienia - Zostaną pogrupowane w sposób który pozwoli na łatwiejszą kontrolę ich ważności oraz umożliwi szybkie odpowiedzi na wiadomości.

Wspomniane udoskonalenia to jedynie namiastka wszystkich zmian, które na nas czekają i nie będziemy wspominać o wszystkich. Każdy z Was będzie miał możliwość poznać je wszystkie już w poniedziałek 17.09.2018.

Dla niecierpliwych lista wszystkich zmian dostępna tutaj [LINK]

Lista wszystkie urządzeń na których będzie można zainstalować system iOS 12 dostępna poniżej:

Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
bottom of page